Ślub Kingi i Kuby – Wesele Rzeszów

Ślub cywilny w plenerze

Hejka Kochani!

Dziś przychodzę do Was z krótkim opisem dnia ślubu Kingi i Kuby – dwójki niesamowicie inspirujących i pozytywnych ludzi!

Dlaczego inspirujących? A no dlatego, że Kinga i Kuba urządzili swoje wesele w stylu zero waste! Wszelkie dodatki zostały zrobione przez nich ręcznie, a cała impreza była bardzo pro-eko!

Cała uroczystość odbyła się w Tabernie pod Sosnami – piękne, klimatyczne miejsce. Sama karczma wykonana jest w całości z drewnianych bali, zaś wnętrze urządzone w unikatowym staropolskim stylu. Pełno zieleni, bliskość z naturą – to wszystko idealnie wpisało się w styl wesela Młodych!

Ślub odbył się w plenerze, na terenie restauracji. Pogoda dopisywała, słońce świeciło i pięknie współgrało z Młodymi na zdjęciach! Miejsce, w którym odbyła się ceremonia zaślubin, zostało przystrojone łapaczami snów i wrzosami – robiło to efekt WOW! Oczywiście nie zabrakło również łez wzruszenia – czyli tego, co w tym wszystkim najpiękniejsze – emocji!

Jak tylko poznałem Kingę i Kubę, wiedziałem, że impreza będzie bardzo rodzinna – dokładnie tak jak oni!

Nieskromnie stwierdzę, że znów miałem rację – goście przecudowni – wszyscy bawili się jak jedna wielka rodzina i cieszyli szczęściem Państwa Młodych! Mogę śmiało powiedzieć, że była to prawdziwa biesiada!

Orkiestra dała świetny popis – nogi same rwały się do tańca! Nie zawiódł również iluzjonista, który pokazał ciekawe, dość nietypowe sztuczki – ja sam do dziś próbuję je rozgryźć.

Naprawdę miło będę wspominał zarówno Kingę, Kubę, jak i wszystkich gości, którzy byli bardzo mili i pokazali co to zabawa na całego!

Komentarze