Wild stories O mnie

Hejka!

Jestem Marcel, miło mi Was poznać! Wild stories — Fotograf ślubny Rzeszów

Oglądaliście muminki? Jeżeli tak, kojarzycie pewnie Włóczykija – myśliciel grający na harmonijce, lubi zapalić fajkę, uwielbia też dobrą kawę!

Lubi piesze wędrówki, nienawidzi wszelkich zakazów. Śmiało mogę stwierdzić, że to mój bajkowy odpowiednik. Zawód fotografa wymaga ciągłego czerpania inspiracji, nowych pomysłów i kreatywności. Skąd je biorę? To właśnie spotkania z Wami dają mi kopa do działania i tworzenia nowych projektów prosto z serducha!

Wulkan energii – tak zwykle określają mnie moi bliscy. Uwielbiam odkrywać nowe rzeczy i miejsca, aby później przełożyć to na naszą współpracę i móc tworzyć z Wami coś unikatowego! Wy dajcie od siebie Waszą wzajemną miłość, ja dorzucam kilka pomysłów i razem tworzymy historię jedną na milion.


Jestem empatyczny

Wiem, jak bardzo stresująca potrafi być sesja fotograficzna – czy to ślubna, czy też narzeczeńska. Musicie zatem wiedzieć, że podczas naszej współpracy jestem nie tylko Waszym fotografem, ale i wsparciem! Dzięki doświadczeniu, potrafię doskonale wczuć się w panującą atmosferę, co niezwykle cenią sobie współpracujące ze mną pary.

Jestem przyjacielski

Każda para jest dla mnie indywidualnością – staram się poznać Was jak najlepiej i stworzyć wspólnie przyjacielskie relacje. Jest to dla mnie niezwykle istotne, nie tylko z uwagi na fakt naszej współpracy, ale przede wszystkim Waszego komfortu i samopoczucia! Gwarantuję Wam, że otwartość zbliża ludzi.

Jestem ambitny

Mimo posiadanego dotychczas doświadczenia, nie zaprzestaję prób poszukiwania dalszego rozwoju! Regularnie biorę udział we wszelkiego rodzaju warsztatach, aby otrzymany ode mnie materiał spełniał oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów!


Opinie od moich klientów