Niekonwencjonalny plener

W tle wschód słońca na plaży lub włoskie miasteczko. Na pierwszym planie — Wy. Najlepsze pamiątki ze ślubu to nie migdały w cukrze. Ani alkohol. To zdjęcia, które zostaną z Wami na zawsze. Plener w kraju lub za granicą — wybór należy do Was!

Jak przygotować się do zdjęć

Emocjonalna podróż (po)ślubna

W plenerze można nie tylko zrobić sesję poślubną, ale także wziąć sam ślub.

Wybierają go pary, które za nic mają konwenanse i które w sercach mają nie tylko miłość ale i dzikość.

Sesja z widokiem na raj

Wydawać by się mogło, że zorganizowanie sesji za granicą jest trudne i drogie. Nic bardziej mylnego! Z doświadczenia wiem, że podróż i wykonanie sesji poza terenem Polski, może być tańsze niż weekend w Zakopanem!

Co więcej, skupienie się tylko na sobie nawzajem w tym czasie, to jedno z najbardziej intymnych doświadczeń, które będziecie wspominać latami. To czy staniecie na szczycie góry, na klifie, w sercu lasu lub na brzegu morza tylko doda tej chwili wyjątkowości. Uwiecznię te momenty, abyście mogli wracać do nich w każdej chwili wspólnego życia.

Macie ważne dla Was miejsce, a może chcecie podpowiedzi? Pomogę Wam w organizacji, a potem już tylko wybierzcie termin i jedźmy!

Jak zorganizować sesję zagraniczną?

Połączmy Waszą podróż poślubną z wykonaniem zdjęć w bajecznym miejscu! Od 4 lat interesuje się tanim podróżowaniem, mam za sobą zwiedzone ponad 24 kraje, w tym Sri lankę, Gruzję, Portugalię, Włochy i wiele pieknych innych miejsc.

Pomogę Wam w organizacji, dostosuje wycieczkę do Waszego budżetu i potrzeb, znajdę dla Was naprawdę ciekawe oferty. A po powrocie do Polski będziecie mogli się cieszyć wspaniałymi wspomnieniami i pięknymi zdjęciami!

1

Wybór miejsca i terminu

Sesja w oliwnym gaju? Na rajskiej plaży? A może pod wodospadem? “Sky is the limit” – tam, gdzie zamarzycie, żeby razem się wybrać, tam będę i ja!

2

Dogranie szczegółów

Znajdę Wam naprawdę ciekawe i dobre oferty na każdą kieszeń, zajmę się organizacją całej Naszej “wycieczki” i dostosuje całość do Waszych potrzeb!

3

Przyjemne z przyjemniejszym

Co powiecie, na to, żeby Waszą sesję połączyć od razu z podróżą poślubną?

4

Czas dla Was

Wy zostajecie na dłużej, ja zaś wracam z powrotem do Polski, już po paru dniach otrzymacie kilka zdjęć, którymi będziecie mogli pochwalić się rodzinie i znajomym.